No co o mě
Jmenuji se andrea
Přezdívka Andy´s
Nedávno jsem začala sbírat autogramy .
Miluji zvířátka hlavně svoje činčily , psa ,kočky atd ...
Letos dělám přijímačky na sš , tak to musí výjít .
:D
 

Záhlaví stránek

 

emaily - fan mail

Vytvořeno 07.02.2010 15:10:19 | Poslední změna 07.02.2010 15:11:06
Johnny Depp: jacobst@unitedtalent.com / jdautographs@fanreply.com (tohle by měl být nový mail, ale radši tu nechám i ten starý)

Judi Dench: email@julianbelfrage.co.uk

Rowan Atkinson: general@pbjmgt.co.uk

Robbie Coltrane: cda@cdalondon.com

Alyssa Milano: peacebypeace1@mac.com

gilmoregirls@studiofanmail.com

JoshGroban@studiofanmail.com
Alan Alda: mailto:alanalda@studiofanmail.com
Alex Rodriguez: mailto:alexrodriguez@studiofanmail.com
Alexis Bledel: mailto:alexisbledel@studiofanmail.com
Alicia Witt: mailto:aliciawitt@studiofanmail.com
Alyson Hannigan: mailto:alysonhannigan@studiofanmail.com
Andy Garcia: mailto:andygarcia@studiofanmail.com
Angel: mailto:angel@studiofanmail.com
Angelina Jolie: mailto:angelinajolie@studiofanmail.com
Ben Stiller: mailto:benstiller@studiofanmail.com
Benicio Del Toro: mailto:BenicioDelToro@studiofanmail.com
Benjamin McKenzie: mailto:benjaminmckenzie@studiofanmail.com
Beverly Hills 90210: mailto:beverlyhills90210@studiofanmail.com (jen pokud bydlíte mimo USA)
Bob Sagat: mailto:BobSaget@studiofanmail.com
Buffy: mailto:buffy@studiofanmail.com
Buffy the Vampire Slayer: mailto:buffythevampireslayer@studiofanmail.com
Brittany Daniel: mailto:brittanydaniel@studiofanmail.com
Candice Bergen: mailto:candicebergen@studiofanmail.com
Carmen Electra: mailto:carmenelectra@studiofanmail.com
Catherine Hicks: mailto:catherinehicks@studiofanmail.com
Charisma Carpenter: mailto:charismacarpenter@studiofanmail.com
Charmed: mailto:charmed@studiofanmail.com (pokud bydlíte mimo USA a Kanadu)
Cheech Marin: mailto:cheechmarin@studiofanmail.com
Christian Slater: mailto:christianslater@studiofanmail.com
Christie Brinkley: mailto:christiebrinkley@studiofanmail.com
Christine Lahti: mailto:christinelahti@studiofanmail.com
Courteney Cox-Arquette: mailto:courteneycoxarquette@studiofanmail.com
Cuba Gooding, Jr: mailto:cubagoodingjr@studiofanmail.com
Cybill Shepard: mailto:cybill@studiofanmail.com
David Arquette: mailto:davidarquette@studiofanmail.com
David Boreanaz: mailto:davidboreanaz@studiofanmail.com
David Duchovny: mailto:davidduchovny@studiofanmail.com
David Schwimmer: mailto:davidschwimmer@studiofanmail.com
Dean Cain: mailto:deancain@studiofanmail.com
Debra Messing: mailto:debramessing@studiofanmail.com
Don Johnson: mailto:donjohnson@studiofanmail.com
Drew Barrymore: mailto:drewbarrymore@studiofanmail.com
Dwayne 'The Rock' Johnson: mailto:therock@studiofanmail.com
Ed Harris: mailto:EdHarris@studiofanmail.com
Ed O'Neill: mailto:edoneill@studiofanmail.com
Elisha Cuthbert: mailto:elishacuthbert@studiofanmail.com
Eric McCormack: mailto:ericmccormack@studiofanmail.com
Fred Savage: mailto:fredsavage@studiofanmail.com
Gary Cole: mailto:garycole@studiofanmail.com
Gillian Anderson: mailto:gilliananderson@studiofanmail.com
Giovanni Ribisi: mailto:giovanniribisi@studiofanmail.com
Halle Berry: mailto:halleberry@studiofanmail.com
Heather Thomas: mailto:heatherthomas@studiofanmail.com
Henry Winkler: mailto:henrywinkler@studiofanmail.com
Jack Osbourne: mailto:jackosbourne@studiofanmail.com
Jane Thomas: mailto:thomasjane@studiofanmail.com
Janeane Garofalo: mailto:janeanegarofalo@studiofanmail.com
Jason Biggs: mailto:jasonbiggs@studiofanmail.com
Jennifer Aniston: mailto:jenniferaniston@studiofanmail.com
Jennifer Garner: mailto:jennifergarner@studiofanmail.com
Jensen Ackles: mailto:Jensenackles@studiofanmail.com
Jessica Biel: mailto:jessicabiel@studiofanmail.com
Julia Stiles: mailto:juliastiles@studiofanmail.com
Juliette Lewis: mailto:juliettelewis@studiofanmail.com
Kaley Cuoco: mailto:KaleyCuoco@studiofanmail.com
Kate Mulgrew: mailto:katemulgrew@studiofanmail.com
Kate Walsh: mailto:katewalsh@studiofanmail.com
Kathy Ireland: mailto:kathyireland@studiofanmail.com
Kelly Osbourne: mailto:kellyosbourne@studiofanmail.com
Kim Bassinger: mailto:kimbasinger@studiofanmail.com
Krista Allen: mailto:kristaallen@studiofanmail.com
Lauren Graham: mailto:laurengraham@studiofanmail.com
Lisa Kudrow: mailto:lisakudrow@studiofanmail.com
Lori Loughlin: mailto:loriloughlin@studiofanmail.com
Lou Diamond Phillips: mailto:loudiamondphillips@studiofanmail.com
Marc Blucas: mailto:marcblucas@studiofanmail.com
Marg Helgenberger: mailto:marghelgenberger@studiofanmail.com
Matt LeBlanc: mailto:mattleblanc@studiofanmail.com
Matthew Fox: mailto:matthewfox@studiofanmail.com
Matthew Perry: mailto:matthewperry@studiofanmail.com
Megan Mullally: mailto:meganmullally@studiofanmail.com
Melrose Place: mailto:melroseplace@studiofanmail.com
Michael Clarke Duncan: mailto:michaelclarkeduncan@studiofanmail.com
Michelle Williams: mailto:michellewilliams@studiofanmail.com
Minnie Driver: mailto:minniedriver@studiofanmail.com
Miranda Otto: mailto:mirandaotto@studiofanmail.com
Molly Shannon: mailto:mollyshannon@studiofanmail.com
Nancy McKeon: mailto:nancyMcKeon@studiofanmail.com
Natasha Henstridge: mailto:natashahenstridge@studiofanmail.com
Neil Patrick Harris: mailto:neilpatrickharris@studiofanmail.com
Neve Campbell: mailto:nevecampbell@studiofanmail.com
Nia Vardalos: mailto:niavardalos@studiofanmail.com
Nicholas Cage: mailto:nicholascage@studiofanmail.com
Noah Wyle: mailto:noahwyle@studiofanmail.com
Olivia D'Abo: mailto:oliviadabo@studiofanmail.com
Owen Wilson: mailto:owenwilson@studiofanmail.com
Ozzy Osbourne: mailto:ozzyosbourne@studiofanmail.com
Patricia Arquette: mailto:patriciaarquette@studiofanmail.com
Peggy Fleming: mailto:peggyfleming@studiofanmail.com
Peter Graves: mailto:petergraves@studiofanmail.com
Poppy Montgomery: mailto:poppymontgomery@studiofanmail.com
Rachel Hunter: mailto:rachelhunter@studiofanmail.com
Rebecca DeMornay: mailto:rebeccademornay@studiofanmail.com
Rider Strong: mailto:riderstrong@studiofanmail.com
Robert Duvall: mailto:robertduvall@studiofanmail.com
Robert Patrick: mailto:robertpatrick@studiofanmail.com
Rod Stewart: mailto:rodstewart@studiofanmail.com
Sarah Michelle Gellar: mailto:sarahmichellegellar@studiofanmail.com
Scott Wolf: mailto:ScottWolf@studiofanmail.com
Sean Hayes: mailto:seanhayes@studiofanmail.com
Seth Green: mailto:sethgreen@studiofanmail.com
Sharon Osbourne: mailto:sharonosbourne@studiofanmail.com
Stockard Channing: mailto:stockardchanning@studiofanmail.com
The Osbournes: mailto:theosbournes@studiofanmail.com
Thomas Jane: mailto:thomasjane@studiofanmail.com
Tim Allen: mailto:timallen@studiofanmail.com
Tobey Maguire: mailto:tobeymaguire@studiofanmail.com
Tom Jones: mailto:tomjones@studiofanmail.com
Tom Skerritt: mailto:tomskerritt@studiofanmail.com
Tyra Banks: mailto:tyrabanks@studiofanmail.com
Zooey Deschanel: mailto:zooeydeschanel@studiofanmail.com
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one